MENU
strefaWEB.pl

StrefaWEB.pl - 10 lat razem
Cała naprzód


oferta


REKLAMA INTERNETOWA

REKLAMA
INTERNETOWA


GRAFIKA

GRAFIKA


PROGRAM

PROGRAMOWANIE


COPYWRITING

COPYWRITING


REKLAMA LED I WIDEO

REKLAMA LED
I WIDEO




realizacje

realizacje



Kreacje internetowe
Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Kreacje internetowe
Ostatnia Rodzina

Reklama led i wideo,
kreacje internetowe

Wołyń

Kreacje internetowe,
aplikacja konkursowa

Legion samobójców

Strona www
grafika, programowanie

WBEP.pl

Strona www
grafika

TotalMoney.pl

Strona www
copywriting, grafika, programowanie

LunchService.com.pl

Strona www
grafika, programowanie

ZacznijPoziomWyzej.pl

Strona www
grafika, programowanie

ZainspirujSieZbcg.pl

Strona www
grafika, programowanie

ForensicWatch.pl

System centralny,
strona www

Szczecinek.eBiblioteka.net

Strona www
grafika, programowanie

konstans.com.pl



Zapraszamy wkrótce do obejrzenia pełnej bazy naszych realizacji.




opinie




team

team

Jesteśmy przyjaciółmi i lubimy naszą pracę. Kiedy trzeba zostajemy po godzinach, ale na imprezę zawsze przynosimy gitarę.
Czy można lepiej trafić?

Wybierając naszą firmę, wybierasz ludzi, na których możesz polegać.
Przyjaciół, którzy zrobią wszystko, aby Cię nie zawieść.


Dziś jest piękny dzień. Poznajmy się.



Edyta
Edyta Wocial
Strefa grafiki
edyta@strefaweb.pl
tel.: 25 754 94 07


Ola
Aleksandra Szachno
Strefa grafiki
ola@strefaweb.pl
tel.: 25 754 94 07


Iwona
Iwona Mantużyk
Strefa grafiki
iwona@strefaweb.pl
tel.: 25 754 94 07


Wojtek
Wojciech Przybylski
Strefa obsługi klienta
wojtek@strefaweb.pl
tel.: 575 020 187


Tomasz
Tomasz Langiewicz
Strefa programowania
tomek@strefaweb.pl
tel.: 501 097 792


Marcin
Marcin Siemiątkowski
Strefa tekstu
marcin@strefaweb.pl
tel.: 25 754 94 07


Marek
Marek Mantużyk
Współwłaściciel
Strefa grafiki

marek@strefaweb.pl
tel.: 509 098 296


Grzegorz
Grzegorz Perl
Współwłaściciel
Strefa programowania

grzegorz@strefaweb.pl
tel.: 505 166 623




kontakt

kontakt


Zapraszamy
do naszego biura:


Adres:
"Galeria Srebrna"
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Mireckiego 13 A, III piętro


Telefon:
25 754 94 07

Email:
info@strefaweb.pl

Godziny:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: W przypadku zagrożenia
zdrowia lub życia :-)
Niedziela: Lepiej nie pytać.






Dziękujemy za kontakt!
Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.




strefaWEB.pl
Serwis strefaWEB.pl został założony w 2007 roku i jest własnością firm M2 Graphics & PERL Team.
M2 Graphics (właściciel: Marek Mantużyk) NIP: 521-337-78-37, REGON: 140821004
PERL Team (właściciel: Grzegorz Perl) NIP: 822-208-96-31, REGON: 142644492


Copyright © 2007-2017
M2 Graphics
& PERL Team