MENU
strefaWEB.pl

StrefaWEB.pl - 10 lat razem
Cała naprzód


oferta


REKLAMA INTERNETOWA

REKLAMA
INTERNETOWA


GRAFIKA

GRAFIKA


PROGRAM

PROGRAMOWANIE


COPYWRITING

COPYWRITING


REKLAMA LED I WIDEO

REKLAMA LED
I WIDEO




realizacje

realizacje




Więcej realizacji


opinie




team

team

Jesteśmy przyjaciółmi i lubimy naszą pracę. Kiedy trzeba zostajemy po godzinach, ale na imprezę zawsze przynosimy gitarę.
Czy można lepiej trafić?

Wybierając naszą firmę, wybierasz ludzi, na których możesz polegać.
Przyjaciół, którzy zrobią wszystko, aby Cię nie zawieść.


Dziś jest piękny dzień. Poznajmy się.



Edyta
Edyta Wocial
Strefa grafiki
edyta@strefaweb.pl


Ola
Aleksandra Szachno
Strefa grafiki
ola@strefaweb.pl


Iwona
Iwona Mantużyk
Strefa grafiki
iwona@strefaweb.pl


Wojtek
Wojciech Przybylski
Strefa obsługi klienta
wojtek@strefaweb.pl
tel.: 575 020 187


Tomasz
Tomasz Langiewicz
Strefa programowania
tomek@strefaweb.pl
tel.: 501 097 792


Marcin
Marcin Siemiątkowski
Strefa tekstu
marcin@strefaweb.pl


Marek
Marek Mantużyk
Właściciel
Strefa grafiki

marek@strefaweb.pl
tel.: 509 098 296


Grzegorz
Grzegorz Perl
Właściciel
Strefa programowania

grzegorz@strefaweb.pl
tel.: 505 166 623




kontakt

kontakt


Zapraszamy
do naszego biura:


Adres:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Zygmunta Kazikowskiego 2 lok. 18


Email:
info@strefaweb.pl

Godziny:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00
Sobota: W przypadku zagrożenia
zdrowia lub życia :-)
Niedziela: Lepiej nie pytać.






Dziękujemy za kontakt!
Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.




strefaWEB.pl
Serwis strefaWEB.pl został założony w 2007 roku i jest własnością firm M2 Graphics & PERL Team.
M2 Graphics (właściciel: Marek Mantużyk) NIP: 521-337-78-37, REGON: 140821004
PERL Team (właściciel: Grzegorz Perl) NIP: 822-208-96-31, REGON: 142644492


Copyright © 2007-2018
M2 Graphics
& PERL Team